Biel i mięta Naturalnie Moc koloru

Kwiaciarnia Stokrotka

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2006 roku i od tego czasu pracujemy nieprzerwanie w tym samym miejscu, zdobywając życzliwość i uznanie naszych klientów. Wykonujemy piękne kompozycje i aranżacje kwiatowe, dbamy o jakość towaru i wysoki poziom usług.

Docieramy do każdego klienta, tego lokalnego jak i tego, który przemierza nieraz całe miasto specjalnie po to, by trafić do naszej kwiaciarni. Dzięki indywidualnemu podejściu staramy się, aby nasze kompozycje i bukiety na różne okazje oraz jakość obsługi były spełnieniem jego potrzeb i oczekiwań.

Jeśli chcecie Państwo zamówić oryginalny bukiet - złożyć życzenia, podziękowania, gratulacje swoim bliskim lub partnerom biznesowym, prosimy o kontakt. Służymy pomysłem, kreatywnym wsparciem oraz oprawą kwiatową na każdą okazję. 

Oferujemy szeroki zakres usług florystycznych takich jak tworzenie bukietów kwiatowych, dekoracji, wiązanek okolicznościowych i innych, sprzedaż upominków oraz pakowanie ozdobne prezentów. Miło nam będzie gościć Państwa osobiście w naszej firmie. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego i internetowego. 

Nasi partnerzy

Oferta

Specjalnością firmy jest profesjonalne układanie bukietów i kompozycji z naturalnych elementów roślinnych. Zapewniamy największy wybór kwiatów ciętych najwyższej jakości. Nasze bukiety i kompozycje wykonywane są zgodnie z tradycją lub najnowszymi trendami. Wykonujemy bukiety ślubne i okolicznościowe, kompozycje do wnętrz biurowych, mieszkalnych, hoteli itp. Poza odbiorcami indywidualnymi obsługujemy urzędy, instytucje, firmy oraz salony handlowe i wystawowe.

Oferujemy również pełną oprawę kwiatową i dekoracyjną uroczystości zaślubin. Każdy wykonany przez nas bukiet ślubny jest wyjątkowy, autorski i niepowtarzalny. Dobieramy do niego kwiaty zgodnie z kolorem i fasonem sukni ślubnej a nawet temperamentem panny młodej. Nasi dekoratorzy pomogą Państwu w aranżacji kościoła i sali weselnej.

Firma Stokrotka w swej ofercie proponuje wszelkie usługi dekoratorskie. Ozdabiamy mieszkania i instytucje, wykonujemy dekoracje ślubne i okolicznościowe, konferencje, targi, witryny sklepowe, wnętrza kościołów i salonów sprzedaży. Nasi dekoratorzy służą naszym Klientom pomocą przy realizacji najbardziej niezwykłych projektów.  

Powered by Amazing-Templates.com 2014 - All Rights Reserved.